Dziewczęta ze Zduńskej Woli ponownie ze złotem!
Reprezentantki Szkoły Podstawowej Nr 12 w Zduńskiej Woli na orliku przy ulicy Budryka 7 w Bełchatowie czują się jak w domu. Podopieczne Anny Danielskiej nie pozostawiły przeciwniczkom żadnych złudzeń i po raz trzeci z rzędu zwyciężyły Orlikową Ligę Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej.
Punktualnie o godzinie 9:00 Prezes Zarządu EKS Skra Bełchatów Krzysztof Chwiałkowski oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie Andrzej Gąciarz przywitali wszystkie drużyny i rozlosowali pary półfinałowe (Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi - Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli - Gimnazjum w Żychlinie).
Pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody młodym siatkarkom wręczyli Prezes Zarządu EKS Skra Bełchatów Krzysztof Chwiałkowski, Dyrektor Kancelarii Marszałka WŁ Marcin Młynarczyk, Inspektor Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki UM Bogdan Krawczyk, a także siatkarze i sztab szkoleniowy PGE Skry: Mariusz Wlazły, Piotr Orczyk, Kamil Droszyński, Renee Teppan, Aleksander Antosiewicz, Hubert Węgrzyn, Robert Węglewski, Radosław Kolanek i Dominik Posmyk.
Z dziewczętami ze Zduńskiej Woli spotkamy się ponownie na konsultacjach szkoleniowych w Bełchatowie, które są nagrodą za wygraną w turnieju.
Komplet wyników:
I półfinał: PG 35 Łódź – SP Włodzimierzów 1:2 (7:15, 15:9, 13:15)
II półfinał: SP 12 Zduńska Wola – Gim Żychlin 2:0 (15:13, 15:6)
mecz o trzecie miejsce: PG 35 Łódź – Gim Żychlin 2:0 (15:3, 15:6)
mecz o pierwsze miejsce: SP 12 Zduńska Wola – SP Włodzimierzów 2:1 (15:9, 8:15, 16:14)
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli
2. Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie
3. Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi
4. Gimnazjum w Żychlinie
MVP turnieju: Karina Antoszczyk (Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli)
Skład zwycięskiej drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Zduńskiej Woli: Karina Antoszczyk, Aleksandra Jaros, Oliwia Bławicka, Zuzanna Lorenc, Michalina Szewczyk, Patrycja Bąbas, Wiktoria Maćkowska, Aniela Szewczyk, Wiktoria Jaworska, Oliwia Herc.
Trener: Anna Danielska
Relacja video z finału dziewcząt do zobaczenia w TV TOYA.
Galeria zdjęć
Reprezentantki Szkoły Podstawowej Nr 12 w Zduńskiej Woli na orliku przy ulicy Budryka 7 w Bełchatowie czują się jak w domu. Podopieczne Anny Danielskiej nie pozostawiły przeciwniczkom żadnych złudzeń i po raz trzeci z rzędu zwyciężyły Orlikową Ligę Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej.
Punktualnie o godzinie 9:00 Prezes Zarządu EKS Skra Bełchatów Krzysztof Chwiałkowski oraz Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie Andrzej Gąciarz przywitali wszystkie drużyny i rozlosowali pary półfinałowe (Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi - Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli - Gimnazjum w Żychlinie).
Pamiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody młodym siatkarkom wręczyli Prezes Zarządu EKS Skra Bełchatów Krzysztof Chwiałkowski, Dyrektor Kancelarii Marszałka WŁ Marcin Młynarczyk, Inspektor Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki UM Bogdan Krawczyk, a także siatkarze i sztab szkoleniowy PGE Skry: Mariusz Wlazły, Piotr Orczyk, Kamil Droszyński, Renee Teppan, Aleksander Antosiewicz, Hubert Węgrzyn, Robert Węglewski, Radosław Kolanek i Dominik Posmyk.
Z dziewczętami ze Zduńskiej Woli spotkamy się ponownie na konsultacjach szkoleniowych w Bełchatowie, które są nagrodą za wygraną w turnieju.
Komplet wyników:
I półfinał: PG 35 Łódź – SP Włodzimierzów 1:2 (7:15, 15:9, 13:15)
II półfinał: SP 12 Zduńska Wola – Gim Żychlin 2:0 (15:13, 15:6)
mecz o trzecie miejsce: PG 35 Łódź – Gim Żychlin 2:0 (15:3, 15:6)
mecz o pierwsze miejsce: SP 12 Zduńska Wola – SP Włodzimierzów 2:1 (15:9, 8:15, 16:14)
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli
2. Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie
3. Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi
4. Gimnazjum w Żychlinie
MVP turnieju: Karina Antoszczyk (Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli)
Skład zwycięskiej drużyny ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Zduńskiej Woli: Karina Antoszczyk, Aleksandra Jaros, Oliwia Bławicka, Zuzanna Lorenc, Michalina Szewczyk, Patrycja Bąbas, Wiktoria Maćkowska, Aniela Szewczyk, Wiktoria Jaworska, Oliwia Herc.
Trener: Anna Danielska
Relacja video z finału dziewcząt do zobaczenia w TV TOYA.
Galeria zdjęć
Gospodarze znowu najlepsi!
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie zwycięzcami Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego! Podopieczni Małgorzaty Augustyniak okazali się mało gościnni i podobnie jak dziewczęta ze Zduńskiej Woli, po raz trzeci z rzędu wygrali całe rozgrywki.
Chwilę po zakończeniu finału dziewcząt Prezes Zarządu EKS Skra Bełchatów Krzysztof Chwiałkowski, Dyrektor Kancelarii Biura Marszałka WŁ Marcin Młynarczyk, Inspektor Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki UM Bogdan Krawczyk oraz kapitan PGE Skry Mariusz Wlazły przywitali drużyny chłopców z Włodzimierzowa, Rawy Mazowieckiej, Zduńskiej Woli i Bełchatowa. Nastąpiło losowanie par półfinałowych (Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej - Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie) i o godzinie 13:00 pierwsi półfinaliści rozpoczęli pojedynek o miejsce w meczu o złoty medal cały rozgrywek.
amiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody młodym siatkarzom wręczyli Wójt Gminy Bełchatów Kamil Ładziak, Wiceprezes Zarządu KPS Skra Bełchatów Grzegorz Stawinoga oraz Inspektor Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki UM Bogdan Krawczyk.Siatkarze z Bełchatowa wygrali również udział w konsultacjach szkoleniowych.
Komplet wyników:
I półfinał: SP 12 Zduńska Wola – SP 12 Bełchatów 0:2 (11:15, 7:15)
II półfinał: SP 1 Rawa Mazowiecka – SP Włodzimierzów 2:1 (6:15, 15:8, 15:12)
mecz o trzecie miejsce: SP 12 Zduńska Wola – SP Włodzimierzów 1:2 (9:15, 15:12, 14:16)
mecz o pierwsze miejsce: SP 12 Bełchatów – SP 1 Rawa Mazowiecka 2:0 (15:4, 15:8)
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie
2. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3. Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie
4. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli
MVP turnieju: Aleksander Czerwiński (Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie)
Składy drużyny zwycięskiej:
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie: Aleksander Czerwiński, Igor Frątczak, Bartosz Tkaczyk, Szymon Ostrowski, Kacper Sadziński, Maciej Steć, Dawid Młudzik, Kacper Stempień. Trener: Małgorzata Augustyniak
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie zwycięzcami Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego! Podopieczni Małgorzaty Augustyniak okazali się mało gościnni i podobnie jak dziewczęta ze Zduńskiej Woli, po raz trzeci z rzędu wygrali całe rozgrywki.
Chwilę po zakończeniu finału dziewcząt Prezes Zarządu EKS Skra Bełchatów Krzysztof Chwiałkowski, Dyrektor Kancelarii Biura Marszałka WŁ Marcin Młynarczyk, Inspektor Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki UM Bogdan Krawczyk oraz kapitan PGE Skry Mariusz Wlazły przywitali drużyny chłopców z Włodzimierzowa, Rawy Mazowieckiej, Zduńskiej Woli i Bełchatowa. Nastąpiło losowanie par półfinałowych (Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli - Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej - Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie) i o godzinie 13:00 pierwsi półfinaliści rozpoczęli pojedynek o miejsce w meczu o złoty medal cały rozgrywek.
amiątkowe puchary, medale, dyplomy oraz nagrody młodym siatkarzom wręczyli Wójt Gminy Bełchatów Kamil Ładziak, Wiceprezes Zarządu KPS Skra Bełchatów Grzegorz Stawinoga oraz Inspektor Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki UM Bogdan Krawczyk.Siatkarze z Bełchatowa wygrali również udział w konsultacjach szkoleniowych.
Komplet wyników:
I półfinał: SP 12 Zduńska Wola – SP 12 Bełchatów 0:2 (11:15, 7:15)
II półfinał: SP 1 Rawa Mazowiecka – SP Włodzimierzów 2:1 (6:15, 15:8, 15:12)
mecz o trzecie miejsce: SP 12 Zduńska Wola – SP Włodzimierzów 1:2 (9:15, 15:12, 14:16)
mecz o pierwsze miejsce: SP 12 Bełchatów – SP 1 Rawa Mazowiecka 2:0 (15:4, 15:8)
Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie
2. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
3. Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie
4. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli
MVP turnieju: Aleksander Czerwiński (Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie)
Składy drużyny zwycięskiej:
Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie: Aleksander Czerwiński, Igor Frątczak, Bartosz Tkaczyk, Szymon Ostrowski, Kacper Sadziński, Maciej Steć, Dawid Młudzik, Kacper Stempień. Trener: Małgorzata Augustyniak