ROK SZKOLNY 2020/2021
ROK SZKOLNY 2019/2020
Nasze Dziewczęta ponownie NIEPOKONANE!
Drużyna dziewcząt: Amelia Kisiel, Łucja Buder, Iga Siewierska, Oliwia Otolińska, Zuzanna Gajda, Julia Stępień, Nikola Nagielska, Lena Jokiel, Maja Połubińska, Natalia Bednarek zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.
Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
GRATULUJEMY !!!
Drużyna dziewcząt: Amelia Kisiel, Łucja Buder, Iga Siewierska, Oliwia Otolińska, Zuzanna Gajda, Julia Stępień, Nikola Nagielska, Lena Jokiel, Maja Połubińska, Natalia Bednarek zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.
Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
GRATULUJEMY !!!
Siatkarki najlepsze !
Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce siatkowej.
Oto skład drużyny:Amelia Kisiel, Łucja Buder, Iga Siewierska, Oliwia Otolińska, Zuzanna Gajda, Julia Stępień, Nikola Nagielska, Maja Połubińska, Natalia Bednarek.
Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
GRATULUJEMY !!!
Drużyna dziewcząt zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce siatkowej.
Oto skład drużyny:Amelia Kisiel, Łucja Buder, Iga Siewierska, Oliwia Otolińska, Zuzanna Gajda, Julia Stępień, Nikola Nagielska, Maja Połubińska, Natalia Bednarek.
Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
GRATULUJEMY !!!
Siatkarze NIEPOKONANI !
I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce siatkowej zajęła drużyna chłopców
w składzie: Janek Młynarski, Mateusz Frączkowski, Patryk Dobrakowski, Oliwier Gryś, Hubert Wójcik, Filip Tarka, Jakub Kiełbus, Marcel Sajewicz, Mateusz Preus, Rafał Mielczarek i Paweł Antosiak. Trenerem drużyny jest p. Marek Kwieciński.
GRATULUJEMY!!!
I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce siatkowej zajęła drużyna chłopców
w składzie: Janek Młynarski, Mateusz Frączkowski, Patryk Dobrakowski, Oliwier Gryś, Hubert Wójcik, Filip Tarka, Jakub Kiełbus, Marcel Sajewicz, Mateusz Preus, Rafał Mielczarek i Paweł Antosiak. Trenerem drużyny jest p. Marek Kwieciński.
GRATULUJEMY!!!
BRAWO JANEK !!!
W Łodzi odbyło się podsumowanie roku sportowego Województwa Łódzkiego. W Teatrze Wielkim na zaproszenie Marszałka pana Grzegorza Schreibera przybyli zawodnicy i działacze by odebrać nagrody i wyróżnienia. Dla nas było to też ogromne wyróżnienie, bo nasz zawodnik Jan Młynarski uczeń SP 12 klasy SOS otrzymał nagrodę z zespołem kadry Województwa za zdobycie złotego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!
www.facebook.com/UKS-Korona-Bełchatów-352001194874953/?__xts__[0]=68.ARDerXsSTBnCh1hg3LBPxpAlkTuL6CC-EuGDeCtkBCu4PVppWsCTnGZrhZOGzQLN7HHeR4WmHazY5OiF3Q6OHqdOKt6pNStJoYrKPRqNcYTtfHNxQ5UJV70wUVsxJ6euUNzNUrSxrjdk_vOTrx42EdMK5hM_0Qz-eL0uLdpIO8NSpAZa5CTQX5-n5ZZBfm1VVaZyuuVNF2nWAjKicFWoBauTqJk84Dhx_il9W88slIqYRpfPjpvjFAFDMXS29a2cmKF6Kn3UhrjcZ9jMwAVL5isMYqdvKuWw7y8aZrgdmb1CAn3-hP6wkJMkh4AmOLdg4dKfEFbA_9_l4eg6wOZ3Cnf66g&__tn__=k*F&tn-str=k*F
W Łodzi odbyło się podsumowanie roku sportowego Województwa Łódzkiego. W Teatrze Wielkim na zaproszenie Marszałka pana Grzegorza Schreibera przybyli zawodnicy i działacze by odebrać nagrody i wyróżnienia. Dla nas było to też ogromne wyróżnienie, bo nasz zawodnik Jan Młynarski uczeń SP 12 klasy SOS otrzymał nagrodę z zespołem kadry Województwa za zdobycie złotego medalu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!
www.facebook.com/UKS-Korona-Bełchatów-352001194874953/?__xts__[0]=68.ARDerXsSTBnCh1hg3LBPxpAlkTuL6CC-EuGDeCtkBCu4PVppWsCTnGZrhZOGzQLN7HHeR4WmHazY5OiF3Q6OHqdOKt6pNStJoYrKPRqNcYTtfHNxQ5UJV70wUVsxJ6euUNzNUrSxrjdk_vOTrx42EdMK5hM_0Qz-eL0uLdpIO8NSpAZa5CTQX5-n5ZZBfm1VVaZyuuVNF2nWAjKicFWoBauTqJk84Dhx_il9W88slIqYRpfPjpvjFAFDMXS29a2cmKF6Kn3UhrjcZ9jMwAVL5isMYqdvKuWw7y8aZrgdmb1CAn3-hP6wkJMkh4AmOLdg4dKfEFbA_9_l4eg6wOZ3Cnf66g&__tn__=k*F&tn-str=k*F
We wtorek 28 stycznia odbyło się podsumowanie roku sportowego 2019 przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Jedną z wyróżnionych jest Amelia Kisiel (pierwsza z prawej) uczennica klasy VIIIa. Jej sukces to efekt całorocznej pracy i udziału w zawodach organizowanych
przez PSZS.
GRATULUJEMY Amelii i życzymy dalszych sukcesów !!!
przez PSZS.
GRATULUJEMY Amelii i życzymy dalszych sukcesów !!!
Kolejne II miejsce
Drużyna w tym samym składzie: Marcel Strzelczyk, Julian Smolarz, Szymon Matyśkiewicz, Oliwier Sadowski, Szymon Paliński, Igor Stolarczyk, Kajtek Nowak i Filip Ślizak zajęła ponownie II miejsce w Igrzyskach Dzieci
w piłce siatkowej chłopców.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna w tym samym składzie: Marcel Strzelczyk, Julian Smolarz, Szymon Matyśkiewicz, Oliwier Sadowski, Szymon Paliński, Igor Stolarczyk, Kajtek Nowak i Filip Ślizak zajęła ponownie II miejsce w Igrzyskach Dzieci
w piłce siatkowej chłopców.
GRATULUJEMY!!!
II miejsce w piłce siatkowej
Drużyna w składzie: Marcel Strzelczyk, Julian Smolarz, Szymon Matyśkiewicz, Oliwier Sadowski, Szymon Paliński, Igor Stolarczyk, Kajtek Nowak i Filip Ślizak zajęła II miejsce w MISTRZOSTWACH BEŁCHATOWA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna w składzie: Marcel Strzelczyk, Julian Smolarz, Szymon Matyśkiewicz, Oliwier Sadowski, Szymon Paliński, Igor Stolarczyk, Kajtek Nowak i Filip Ślizak zajęła II miejsce w MISTRZOSTWACH BEŁCHATOWA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW.
GRATULUJEMY!!!
Sukces szachowy !
Nasi uczniowie: Piotr Kwiatkowski, Kacper Gajda, Zuzanna Gajda, Amelia Kierasińska, Sofija Shpak, Mikołaj Śledziona, Radosław Othman, Filip Ślizak, Magdalena Ślizak i Roksana Szczepańska wzięli udział w zawodach szachowych. Obie drużyny w swoich kategoriach wiekowych zajęły III miejsce.
Zawodnikom i opiekunowi p. Robertowi Laskowskiemu GRATULUJEMY !!!
Nasi uczniowie: Piotr Kwiatkowski, Kacper Gajda, Zuzanna Gajda, Amelia Kierasińska, Sofija Shpak, Mikołaj Śledziona, Radosław Othman, Filip Ślizak, Magdalena Ślizak i Roksana Szczepańska wzięli udział w zawodach szachowych. Obie drużyny w swoich kategoriach wiekowych zajęły III miejsce.
Zawodnikom i opiekunowi p. Robertowi Laskowskiemu GRATULUJEMY !!!
I MIEJSCE !!!
W Plebiscycie Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku szkolnym 2018/2019 zajęliśmy I miejsce !!!
W Plebiscycie Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku szkolnym 2018/2019 zajęliśmy I miejsce !!!
Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Gajda, Maja Połubińska, Natalia Bednarek, Nikola Nagielska, Natalia Bednarek, Oliwia Sapela, Julia Stępień, Marta Majchrzak, Martyna Kluska, Lena Sawicka, Natalia Pawełoszek, Aleksandra Szymańska, Zuzanna Szymaniak
oraz Łucja Buder zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
w unihokeju dziewcząt.
GRATULUJEMY !!!
oraz Łucja Buder zajęła II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
w unihokeju dziewcząt.
GRATULUJEMY !!!
Podobnie jak dziewczęta chłopcy (Jan Młynarski, Bartosz Frątczak, Mateusz Frączkowski, Filip Tarka, Rafał Mielczarek, Sergiusz Kalwinek, Łukasz Strzelczyk, Mateusz Preus, Piotr Kuliński i Jakub Kiełbus) również wskoczyli na II miejsce na podium w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju chłopców.
Brawo!!!
Brawo!!!
GRATULUJEMY CHŁOPCOM !!!
Skład drużyny: Marcin Kluska, Adrian Małocha, Dawid Kłys, Igor Białkowski, Daniel Pawlak, Filip Ślizak, Mikołaj Śledziona, Szymon Matyśkiewicz oraz Oliwier Sadowski.
Dnia 7 listopada 2019r., w parku przy Muzeum Regionalnym w Bełchatowie, odbył się już po raz XVII Bieg Niepodległości, upamiętniający 101 rocznicę odzyskania przez Polskę wolności. W tym sportowo - historycznym wydarzeniu wzięło udział 10 szkół podstawowych z gminy Bełchatów. Każdy bieg gromadził uczniów poszczególnych roczników (począwszy od rocznika 2009 i młodsi, do rocznika 2005) z podziałem na kategorie dziewcząt i chłopców. Ośmiu pierwszych zawodników z każdej grupy wiekowej gromadziło punkty dla swojej szkoły, co w rezultacie pozwoliło utworzyć klasyfikację generalną. Nasza szkoła ostatecznie uplasowała się na V miejscu, a Julia Stępień indywidualnie zdobyła III miejsce.
Serdecznie gratulujemy!!!
Serdecznie gratulujemy!!!
Kolejne srebro w unihokeju!
Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Gajda, Maja Połubińska, Natalia Bednarek, Nikola Nagielska, Natalia Bednarek, Oliwia Sapela, Julia Stępień, Marta Majchrzak, Martyna Kluska, Lena Sawicka, Natalia Pawełoszek, Aleksandra Szymańska, Zuzanna Szymaniak oraz Łucja Buder zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa
w unihokeju dziewcząt.
GRATULUJEMY !!!
Drużyna dziewcząt w składzie: Zuzanna Gajda, Maja Połubińska, Natalia Bednarek, Nikola Nagielska, Natalia Bednarek, Oliwia Sapela, Julia Stępień, Marta Majchrzak, Martyna Kluska, Lena Sawicka, Natalia Pawełoszek, Aleksandra Szymańska, Zuzanna Szymaniak oraz Łucja Buder zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa
w unihokeju dziewcząt.
GRATULUJEMY !!!
W unihokeju również chłopcy zajmują czołowe miejsca.
Drużyna w składzie: Jan Młynarski, Bartosz Frątczak, Mateusz Frączkowski, Filip Tarka, Rafał Mielczarek, Sergiusz Kalwinek, Łukasz Strzelczyk, Mateusz Preus, Piotr Kuliński i Jakub Kiełbus zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa. Chłopcy awansowali do etapu powiatowego. Opiekunem grupy była p. Ewa Załęczna.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna w składzie: Jan Młynarski, Bartosz Frątczak, Mateusz Frączkowski, Filip Tarka, Rafał Mielczarek, Sergiusz Kalwinek, Łukasz Strzelczyk, Mateusz Preus, Piotr Kuliński i Jakub Kiełbus zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa. Chłopcy awansowali do etapu powiatowego. Opiekunem grupy była p. Ewa Załęczna.
GRATULUJEMY!!!
Nasi młodzi pływacy na podium!!!
W półfinale wojewódzkim w pływaniu drużynowym chłopców
nasze drużyny zdobyły II i III miejsce.
Oto składy medalowych drużyn:
- Patryk Dobrakowski, Kacper Salon, Mateusz Frączkowski, Jakub Kiełbus, Mateusz Podawczyk, Szymon Maszewski;
- Aleksander Sałuda, Maksymilian Kiełbus, Jakub Kłucjasz, Igor Stolarczyk, Miłosz Ulman, Filip Ślizak;
Zawodnikom i opiekunowi p. Ewie Troczyńskiej GRATULUJEMY!!!
W półfinale wojewódzkim w pływaniu drużynowym chłopców
nasze drużyny zdobyły II i III miejsce.
Oto składy medalowych drużyn:
- Patryk Dobrakowski, Kacper Salon, Mateusz Frączkowski, Jakub Kiełbus, Mateusz Podawczyk, Szymon Maszewski;
- Aleksander Sałuda, Maksymilian Kiełbus, Jakub Kłucjasz, Igor Stolarczyk, Miłosz Ulman, Filip Ślizak;
Zawodnikom i opiekunowi p. Ewie Troczyńskiej GRATULUJEMY!!!
Młodzi siatkarze z sukcesami !
Stanisław Rychlewski i Maksymilian Kiełbus zajęli II miejsce w Turnieju Mini Siatkówki "2" chłopców.
Kajetan Nowak, Hubert Zatorski i Marcel Strzelczyk zajęli III miejsce w Turnieju Mini Siatkówki "3" chłopców.
GRATULUJEMY !!!
Kajetan Nowak, Hubert Zatorski i Marcel Strzelczyk zajęli III miejsce w Turnieju Mini Siatkówki "3" chłopców.
GRATULUJEMY !!!
Srebro w unihokeju!
Drużyna dziewcząt, pod opieką p. Ewy Załęcznej zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa. Oto skład srebrnego zespołu: Oliwia Laszczyk, Gracjana Białkowska, Julia Trzyna, Iga Wejder, Magdalena Ślizak, Julia Jakubowska, Amelia Sadowska, Amelia Stępińska.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna dziewcząt, pod opieką p. Ewy Załęcznej zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa. Oto skład srebrnego zespołu: Oliwia Laszczyk, Gracjana Białkowska, Julia Trzyna, Iga Wejder, Magdalena Ślizak, Julia Jakubowska, Amelia Sadowska, Amelia Stępińska.
GRATULUJEMY!!!
Brawo nasi tenisiści!!!
Mateusz Frączkowski i Filip Tarka zajęli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego w Tenisie Stołowym. Chłopcy reprezentować będą powiat na szczeblu wojewódzkim. GRATULUJEMY!!!
Lena Sawicka i Zuzanna Gajda zajęły IV miejsce. GRATULUJEMY!!!
Opiekunem drużyn była p. Ewa Troczyńska
Mateusz Frączkowski i Filip Tarka zajęli II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego w Tenisie Stołowym. Chłopcy reprezentować będą powiat na szczeblu wojewódzkim. GRATULUJEMY!!!
Lena Sawicka i Zuzanna Gajda zajęły IV miejsce. GRATULUJEMY!!!
Opiekunem drużyn była p. Ewa Troczyńska
SUKCES W PŁYWANIU!!!
18 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Miło nam poinformować, że obie drużyny chłopców zajęły w swoich kategoriach wiekowych I miejsce. Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.
Oto składy medalowych drużyn:
- Patryk Dobrakowski, Kacper Salon, Mateusz Frączkowski, Jakub Kiełbus, Mateusz Podawczyk, Szymon Maszewski;
- Aleksander Sałuda, Maksymilian Kiełbus, Jakub Kłucjasz, Igor Stolarczyk, Miłosz Ulman, Filip Ślizak;
- Katarzyna Dudkiewicz, Lena Lasoń, Julia Krajewska, Jagoda Rogalińska, Magdalena Ślizak, Blanka Adamska.
Chłopcom życzymy powodzenia w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
Opiekunem drużyn chłopców jest p. Ewa Troczyńska, a drużyny dziewcząt p. Iwona Adler-Klecha.
GRATULUJEMY!!!
18 października odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Miło nam poinformować, że obie drużyny chłopców zajęły w swoich kategoriach wiekowych I miejsce. Drużyna dziewcząt zajęła III miejsce.
Oto składy medalowych drużyn:
- Patryk Dobrakowski, Kacper Salon, Mateusz Frączkowski, Jakub Kiełbus, Mateusz Podawczyk, Szymon Maszewski;
- Aleksander Sałuda, Maksymilian Kiełbus, Jakub Kłucjasz, Igor Stolarczyk, Miłosz Ulman, Filip Ślizak;
- Katarzyna Dudkiewicz, Lena Lasoń, Julia Krajewska, Jagoda Rogalińska, Magdalena Ślizak, Blanka Adamska.
Chłopcom życzymy powodzenia w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
Opiekunem drużyn chłopców jest p. Ewa Troczyńska, a drużyny dziewcząt p. Iwona Adler-Klecha.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna chłopców w takim samym składzie jak poprzednio tym razem zajęła III miejsce w powiecie w biegach przełajowych. A oto skład: Adrian Małocha, Daniel Pawlak, Igor Białkowski, Igor Walentek, Marcin Kluska, Kuba Rymarczyk, Kacper Aksman, Dawid Kłys, Mikołaj Gola.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
Najlepsi "w przełajach"
A oto skład zwycięskiej drużyny: Adrian Małocha, Daniel Pawlak, Igor Białkowski, Igor Walentek, Marcin Kluska, Kuba Rymarczyk, Kacper Aksman, Dawid Kłys, Mikołaj Gola.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
A oto skład zwycięskiej drużyny: Adrian Małocha, Daniel Pawlak, Igor Białkowski, Igor Walentek, Marcin Kluska, Kuba Rymarczyk, Kacper Aksman, Dawid Kłys, Mikołaj Gola.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
Absolwentka naszej szkoły Aleksandra Gaworska - lekkoatletka, sprinterka, płotkarka, reprezentantka Polski poprowadziła dziś lekcje wychowania fizycznego dla uczniów klas II i III. Dla najmłodszych było to niezwykłe przeżycie. Ola spotkała się również w auli szkolnej ze starszymi uczniami. Opowiadała o treningach, zawodach, startach, o korzyściach jakie niesie ze sobą uprawianie sportu.
Aleksandra ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in.:
Młodzieżowe mistrzostwa Europy - Złoto - Bydgoszcz 2017 - sztafeta 4 × 400 m
Mistrzostwa świata - Brąz - Londyn 2017 - sztafeta 4 x 400 m
Uniwersjada - Złoto - Tajpej 2017 - sztafeta 4 × 400 metrów
Halowe mistrzostwa Świata - Srebro - Birmingham 2018 - sztafeta 4 × 400 m
Mamy nadzieję, że Ola zaraziła swoją pasją do sportu naszych uczniów.
Życzymy jej wielu dalszych sukcesów w kolejnych latach i trzymamy kciuki za udany start w zbliżających się mistrzostwach świata.
Aleksandra ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in.:
Młodzieżowe mistrzostwa Europy - Złoto - Bydgoszcz 2017 - sztafeta 4 × 400 m
Mistrzostwa świata - Brąz - Londyn 2017 - sztafeta 4 x 400 m
Uniwersjada - Złoto - Tajpej 2017 - sztafeta 4 × 400 metrów
Halowe mistrzostwa Świata - Srebro - Birmingham 2018 - sztafeta 4 × 400 m
Mamy nadzieję, że Ola zaraziła swoją pasją do sportu naszych uczniów.
Życzymy jej wielu dalszych sukcesów w kolejnych latach i trzymamy kciuki za udany start w zbliżających się mistrzostwach świata.
ROK SZKOLNY 2018/2019
Młodsi pozazdrościli starszym
Marcel Strzelczyk, Jakub Szulc, Piotr Trzeciak, Adam Małecki, Jakub Rymarczyk, Szymon Sęk, Adam Gajda,Hubert Uchroński zajęli I miejsce
w turnieju piłki nożnej
Marcel Strzelczyk, Jakub Szulc, Piotr Trzeciak, Adam Małecki, Jakub Rymarczyk, Szymon Sęk, Adam Gajda,Hubert Uchroński zajęli I miejsce
w turnieju piłki nożnej
Piłkarze NAJLEPSI
Drużyna chłopców zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa a następnie również I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców. Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
Oto skład zwycięskiej drużyny: Kewin Komar, Mateusz Wolankiewicz, Jakub Filanowski, Jakub Mizera, Sebastian Ochocki, Kacper Kondracki, Kamil Cieślak, Norbert Stefaniak, Olaf Ossowski, Jeremiasz Góralczyk, Bartłomiej Tomski, Stanisław Wenus.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna chłopców zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa a następnie również I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców. Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
Oto skład zwycięskiej drużyny: Kewin Komar, Mateusz Wolankiewicz, Jakub Filanowski, Jakub Mizera, Sebastian Ochocki, Kacper Kondracki, Kamil Cieślak, Norbert Stefaniak, Olaf Ossowski, Jeremiasz Góralczyk, Bartłomiej Tomski, Stanisław Wenus.
GRATULUJEMY!!!
Biegli z okazji rocznicy Konstytucji 3 Maja
Uczniowie z klas I, II i IV wzięli udział w kolejnej edycji
bełchatowskiego Biegu Konstytucji.
Po ukończeniu biegu każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a troje najszybszych zawodników także medal i nagrodę ufundowaną przez miasto.
Nasi uczniowie również zajęli miejsca na podium.
Oto wyniki:
Katarzyna Dudkiewicz z kl. 4b - II miejsce w kategorii "Dziewczęta 2009r."
Natasza Buresz z kl. Ic - III miejsce w kategorii "Dziewczęta 2011r."
Bruno Janowski z kl. Ic - I miejsce w kategorii "Chłopcy 2011r."
Marcel Dziadkiewicz z kl. Ib - II miejsce w kategorii "Chłopcy 2011r."
Łukasz Stępień z kl. Ia - III miejsce w kategorii "Chłopcy 2011r."
Opiekunami uczniów były: p. Ewa Załęczna, p. Anna Szczepanik, p. Dorota Michel.
GRATULUJEMY !!!
Szczegółowe wyniki biegu - Tutaj
Uczniowie z klas I, II i IV wzięli udział w kolejnej edycji
bełchatowskiego Biegu Konstytucji.
Po ukończeniu biegu każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom, a troje najszybszych zawodników także medal i nagrodę ufundowaną przez miasto.
Nasi uczniowie również zajęli miejsca na podium.
Oto wyniki:
Katarzyna Dudkiewicz z kl. 4b - II miejsce w kategorii "Dziewczęta 2009r."
Natasza Buresz z kl. Ic - III miejsce w kategorii "Dziewczęta 2011r."
Bruno Janowski z kl. Ic - I miejsce w kategorii "Chłopcy 2011r."
Marcel Dziadkiewicz z kl. Ib - II miejsce w kategorii "Chłopcy 2011r."
Łukasz Stępień z kl. Ia - III miejsce w kategorii "Chłopcy 2011r."
Opiekunami uczniów były: p. Ewa Załęczna, p. Anna Szczepanik, p. Dorota Michel.
GRATULUJEMY !!!
Szczegółowe wyniki biegu - Tutaj
II miejsce w koszykówce
Drużyna chłopców zajęła II miejsce w powiecie w piłce koszykowej.
Oto skład drużyny: Kewin Komar, Stanisław Wenus, Bartek Kołodziejczyk, Jakub Woźniak, Sebastian Ochocki, Olaf Ossowski, Hubert Jakubiec, Kacper Kondracki, Szymon Świniarski, Igor Frątczak.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna chłopców zajęła II miejsce w powiecie w piłce koszykowej.
Oto skład drużyny: Kewin Komar, Stanisław Wenus, Bartek Kołodziejczyk, Jakub Woźniak, Sebastian Ochocki, Olaf Ossowski, Hubert Jakubiec, Kacper Kondracki, Szymon Świniarski, Igor Frątczak.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY!!!
II miejsce w województwie
Oto skład drużyny, która zdobyła bardzo dobre II miejsce
w finale wojewódzkim w piłce siatkowej:
Maciej Steć, Szymon Ostrowski, Dawid Młudzik,
Aleksander Czerwiński, Szymon Świniarski, Igor Frątczak,
Kacper Sadziński, Julian Glapiński, Kacper Stempień,
Bartłomiej Tkaczyk, Dawid Michalski,Jan Młynarski.
Opiekunem drużyny jest p. Marek Kwieciński.
GRATULUJEMY!!!
Oto skład drużyny, która zdobyła bardzo dobre II miejsce
w finale wojewódzkim w piłce siatkowej:
Maciej Steć, Szymon Ostrowski, Dawid Młudzik,
Aleksander Czerwiński, Szymon Świniarski, Igor Frątczak,
Kacper Sadziński, Julian Glapiński, Kacper Stempień,
Bartłomiej Tkaczyk, Dawid Michalski,Jan Młynarski.
Opiekunem drużyny jest p. Marek Kwieciński.
GRATULUJEMY!!!
Sukces siatkarzy i siatkarek w półfinale wojewódzkim
Drużyna chłopców w tym samym składzie co w turnieju powiatowym zajęła I miejsce w półfinale wojewódzkim.
Dziewczęta również w takim samym składzie, jak w zawodach powiatowych zajęły bardzo dobre II miejsce.
Obu drużynom i opiekunom GRATULUJEMY!!!
Drużyna chłopców w tym samym składzie co w turnieju powiatowym zajęła I miejsce w półfinale wojewódzkim.
Dziewczęta również w takim samym składzie, jak w zawodach powiatowych zajęły bardzo dobre II miejsce.
Obu drużynom i opiekunom GRATULUJEMY!!!
Nasze drużyny siatkarskie najlepsze w powiecie
W Mistrzostwach Powiatu drużyna siatkarek z naszej szkoły
wywalczyła I miejsce.
Skład drużyny: Anna Głowacka, Amelia Kisiel, Laura Matuszczyk, Paula Matuszewska, Nicola Nagielska, Julia Owczarek, Amelia Pacyna, Weronika Płomińska, Sara Popek, Wiktoria Posmyk, Laura Pukacz.
Opiekunem zespołu była p. Małgorzata Augustyniak.
Również drużyna siatkarzy pod opieką p. Marka Kwiecińskiego zajęła
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu.
Oto skład drużyny: Maciej Steć, Szymon Ostrowski, Dawid Młudzik, Aleksander Czerwiński, Szymon Świniarski, Igor Frątczak, Kacper Sadziński, Julian Glapiński, Kacper Stempień, Bartłomiej Tkaczyk, Dawid Michalski, Jan Młynarski.
Siatkarkom, siatkarzom i trenerom GRATULUJEMY
i życzymy dalszych sukcesów !!!
W Mistrzostwach Powiatu drużyna siatkarek z naszej szkoły
wywalczyła I miejsce.
Skład drużyny: Anna Głowacka, Amelia Kisiel, Laura Matuszczyk, Paula Matuszewska, Nicola Nagielska, Julia Owczarek, Amelia Pacyna, Weronika Płomińska, Sara Popek, Wiktoria Posmyk, Laura Pukacz.
Opiekunem zespołu była p. Małgorzata Augustyniak.
Również drużyna siatkarzy pod opieką p. Marka Kwiecińskiego zajęła
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu.
Oto skład drużyny: Maciej Steć, Szymon Ostrowski, Dawid Młudzik, Aleksander Czerwiński, Szymon Świniarski, Igor Frątczak, Kacper Sadziński, Julian Glapiński, Kacper Stempień, Bartłomiej Tkaczyk, Dawid Michalski, Jan Młynarski.
Siatkarkom, siatkarzom i trenerom GRATULUJEMY
i życzymy dalszych sukcesów !!!
W "koszykówkę" też lubimy
Drużyna chłopców zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa
w Koszykówce Chłopców.
Oto skład zespołu: Szymon Świniarski, Igor Frątczak, Stanisław Wenus, Kacper Kondracki, Hubert Jakubiec, Bartek Kołodziejczyk, Olaf Ossowski, Jakub Marciniak, Kamil Strzelczyk,Sebastian Ochocki.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna chłopców zajęła II miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa
w Koszykówce Chłopców.
Oto skład zespołu: Szymon Świniarski, Igor Frątczak, Stanisław Wenus, Kacper Kondracki, Hubert Jakubiec, Bartek Kołodziejczyk, Olaf Ossowski, Jakub Marciniak, Kamil Strzelczyk,Sebastian Ochocki.
Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY!!!
II miejsce naszych uczniów
Uczniowie naszej szkoły z klas I-III oraz klas IV uczestniczyli w Mistrzostwach Bełchatowa w grach i zabawach. Zajęli II miejsce i zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które odbędą się 8 marca.
Uczniom oraz ich opiekunom p. Elżbiecie Modlińskiej, p. Grażynie Lewandowskiej, p. Małgorzacie Augustyniak i p. Agnieszce Morawiec GRATULUJEMY!!!
Uczniowie naszej szkoły z klas I-III oraz klas IV uczestniczyli w Mistrzostwach Bełchatowa w grach i zabawach. Zajęli II miejsce i zakwalifikowali się do zawodów powiatowych, które odbędą się 8 marca.
Uczniom oraz ich opiekunom p. Elżbiecie Modlińskiej, p. Grażynie Lewandowskiej, p. Małgorzacie Augustyniak i p. Agnieszce Morawiec GRATULUJEMY!!!
W piłce siatkowej jesteśmy najlepsi !!!
Drużyna dziewcząt w składzie: Laura Pukacz, Julia Owczarek, Amelia Kisiel, Nicola Nagielska, Laura Matuszczyk, Sara Popek, Paula Matuszewska, Anna Głowacka, Wiktoria Posmyk,
Weronika Płomińska, Amelia Pacyna
zajęły I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce siatkowej.
Dziewczętom oraz ich trenerce p. Małgorzacie Augustyniak GRATULUJEMY!!!
Drużyna dziewcząt w składzie: Laura Pukacz, Julia Owczarek, Amelia Kisiel, Nicola Nagielska, Laura Matuszczyk, Sara Popek, Paula Matuszewska, Anna Głowacka, Wiktoria Posmyk,
Weronika Płomińska, Amelia Pacyna
zajęły I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce siatkowej.
Dziewczętom oraz ich trenerce p. Małgorzacie Augustyniak GRATULUJEMY!!!
Również chłopcy pod opieką p. Marka Kwiecińskiego zajęli
I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce siatkowej.
Oto skład drużyny: Maciej Steć, Szymon Ostrowski, Dawid Młudzik, Aleksander Czerwiński, Szymon Świniarski, Igor Frątczak, Kacper Sadziński, Julian Glapiński, Kacper Stempień, Bartłomiej Tkaczyk, Dawid Michalski, Jan Młynarski.
Chłopcom i trenerowi GRATULUJEMY!!!
II miejsce dla SP nr 12
we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu bełchatowskiego
w roku szkolnym 2017/2018
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu bełchatowskiego
w roku szkolnym 2017/2018
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Rozgrywki szachowe i nasze sukcesy
10.12.2018r. - II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
7.12.2018r. - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
Michał Ślizak, Jakub Marciniak, Mateusz Uchroński, Wiktoria Walas - to skład drużyny, która osiągnęła sukcesy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Opiekunem grupy jest p. Robert Laskowski.
7.12.2018r. - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Dzieci to sukces drużyny
w składzie: Mikołaj Śledziona, Radosław Othman, Amelka Kierasińska, Zuzanna Gajda, Piotr Kwiatkowski, Kacper Gajda, Filip Ślizak .
Opiekun drużyny: p. Robert Laskowski.
GRATULUJEMY!!!
10.12.2018r. - II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa
7.12.2018r. - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu
Michał Ślizak, Jakub Marciniak, Mateusz Uchroński, Wiktoria Walas - to skład drużyny, która osiągnęła sukcesy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Opiekunem grupy jest p. Robert Laskowski.
7.12.2018r. - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Igrzyskach Dzieci to sukces drużyny
w składzie: Mikołaj Śledziona, Radosław Othman, Amelka Kierasińska, Zuzanna Gajda, Piotr Kwiatkowski, Kacper Gajda, Filip Ślizak .
Opiekun drużyny: p. Robert Laskowski.
GRATULUJEMY!!!
Piłka ręczna to też "nasz sport"
Również w rozgrywkach zespołowych w piłce ręcznej
zajmujemy czołowe miejsca.
Opiekunami drużyny piłkarzy byli
p. Małgorzata Augustyniak i p. Grzegorz Muskała.
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu zajęli: Aleksander Bodylski, Konrad Czerwiński, Igor Frątczak, Jeremiasz Góralczyk, Nikodem Kilian, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Bartłomiej Matynia, Dawid Michalski, Sebastian Ochocki, Szymon Ostrowski, Norbert Stefaniak, Norbert Świniarski, Stanisław Wenus.
Opiekunom i zawodnikom GRATULUJEMY !!!
Również w rozgrywkach zespołowych w piłce ręcznej
zajmujemy czołowe miejsca.
Opiekunami drużyny piłkarzy byli
p. Małgorzata Augustyniak i p. Grzegorz Muskała.
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu zajęli: Aleksander Bodylski, Konrad Czerwiński, Igor Frątczak, Jeremiasz Góralczyk, Nikodem Kilian, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Bartłomiej Matynia, Dawid Michalski, Sebastian Ochocki, Szymon Ostrowski, Norbert Stefaniak, Norbert Świniarski, Stanisław Wenus.
Opiekunom i zawodnikom GRATULUJEMY !!!
III miejsce w pływaniu w półfinale wojewódzkim
Patryk Dobrakowski, Kewin Komar, Mateusz Frączkowski, Kacper Kondracki, Nikodem Kilian i Jakub Woźniak to drużyna,
która zajęła III miejsce w półfinale wojewódzkim.
Opiekunem grupy był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY !!!
Patryk Dobrakowski, Kewin Komar, Mateusz Frączkowski, Kacper Kondracki, Nikodem Kilian i Jakub Woźniak to drużyna,
która zajęła III miejsce w półfinale wojewódzkim.
Opiekunem grupy był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY !!!
IV miejsce w pływaniu w półfinale wojewódzkim
Drużyna chłopców w składzie: Piotr Kuliński, Jakub Kłucjasz, Miłosz Ulman, Paweł Albrycht, Aleksander Sałuda, Filip Ślizak zajęła bardzo dobre IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w pływaniu.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna chłopców w składzie: Piotr Kuliński, Jakub Kłucjasz, Miłosz Ulman, Paweł Albrycht, Aleksander Sałuda, Filip Ślizak zajęła bardzo dobre IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w pływaniu.
GRATULUJEMY!!!
W pływaniu też jesteśmy najlepsi
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu zajęli chłopcy: Piotr Kuliński, Jakub Kłucjasz, Miłosz Ulman, Paweł Albrycht, Aleksander Sałuda, Filip Ślizak.
GRATULUJEMY!!!
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu zajęli chłopcy: Piotr Kuliński, Jakub Kłucjasz, Miłosz Ulman, Paweł Albrycht, Aleksander Sałuda, Filip Ślizak.
GRATULUJEMY!!!
Podobnie drużyna starszych uczniów zajęła I miejsce: Patryk Dobrakowski, Kewin Komar, Kacper Salon, Kacper Kondracki, Nikodem Kilian i Jakub Woźniak.
GRATULUJEMY!!!
GRATULUJEMY!!!
Półfinał Wojewódzki w unihokeju zakończyliśmy na najwyższym stopniu podium
Ta sama drużyna w składzie Jakub Filanowski, Jeremiasz Góralczyk, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Kamil Mizera, Sebastian Ochocki, Oskar Przywara, Norbert Stefaniak, Bartłomiej Tomski, Stanisław Wenus i Olaf Ossowski ponownie stanęła na najwyższym stopniu zdobywając I miejsce. GRATULUJEMY!!! |
Mistrzostwa Powiatu w unihokeju
Ponownie chłopcy pod opieką p. Grzegorza Muskały zajęli I miejsce.
GRATULUJEMY!!!
Oto skład zwycięskiej drużyny: Jakub Filanowski, Jeremiasz Góralczyk, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Kamil Mizera, Sebastian Ochocki, Oskar Przywara, Norbert Stefaniak, Bartłomiej Tomski i Stanisław Wenus
Ponownie chłopcy pod opieką p. Grzegorza Muskały zajęli I miejsce.
GRATULUJEMY!!!
Oto skład zwycięskiej drużyny: Jakub Filanowski, Jeremiasz Góralczyk, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Kamil Mizera, Sebastian Ochocki, Oskar Przywara, Norbert Stefaniak, Bartłomiej Tomski i Stanisław Wenus
Mistrzostwa Bełchatowa w unihokeju
Drużyna chłopców w składzie: Jeremiasz Góralczyk, Oskar Przywara, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Norbert Stefaniak, Kamil Mizera, Michał Ciołkowski, Bartłomiej Tomski, Stanisław Wenus,, Jakub Filanowski, Kamil Cieślak, Sebastian Ochocki zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w unihokeju chłopców.
III miejsce w tych mistrzostwach, ale w kategorii dziewczęta, zajęła drużyna w składzie: Weronika Dębowska, Weronika Łakoma, Julia Stępień, Natalia Bednarek, Wiktoria Posmyk, Łucja Buder, Amelia Posmyk, Patrycja Miller, Weronika Markiewicz, Sandra Marek, Julia Owczarek i Natalia Jankowska.
Opiekunem obu grup był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY DRUŻYNOM I OPIEKUNOWI !!!
Drużyna chłopców w składzie: Jeremiasz Góralczyk, Oskar Przywara, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Norbert Stefaniak, Kamil Mizera, Michał Ciołkowski, Bartłomiej Tomski, Stanisław Wenus,, Jakub Filanowski, Kamil Cieślak, Sebastian Ochocki zajęła I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w unihokeju chłopców.
III miejsce w tych mistrzostwach, ale w kategorii dziewczęta, zajęła drużyna w składzie: Weronika Dębowska, Weronika Łakoma, Julia Stępień, Natalia Bednarek, Wiktoria Posmyk, Łucja Buder, Amelia Posmyk, Patrycja Miller, Weronika Markiewicz, Sandra Marek, Julia Owczarek i Natalia Jankowska.
Opiekunem obu grup był p. Grzegorz Muskała.
GRATULUJEMY DRUŻYNOM I OPIEKUNOWI !!!
XVI edycja Bełchatowskiego Biegu Niepodległości
Uczniowie klas III gimnazjalnych zajęli I miejsce w swojej kategorii wiekowej, zaś ich młodsi koledzy IV miejsce.
GRATULUJEMY!!!
GRATULUJEMY!!!
zdjęcia prezentowane powyżej pochodzą z:
http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/uczniowie-biegiem-uczcili-rocznice-odzyskania,4874188,gal,t,id,tm.html
oraz
http://ddbelchatow.pl/artykuly/aktualnosci,setki-belchatowskich-uczniow-wystartowalo-w-biegu-niepodleglosci-fotovideo,87253.html
http://belchatow.naszemiasto.pl/artykul/uczniowie-biegiem-uczcili-rocznice-odzyskania,4874188,gal,t,id,tm.html
oraz
http://ddbelchatow.pl/artykuly/aktualnosci,setki-belchatowskich-uczniow-wystartowalo-w-biegu-niepodleglosci-fotovideo,87253.html
FINAŁ WOJEWÓDZKI W BADMINTONIE
Julia Owczarek, Laura Matuszczyk oraz Nikola Kiereś, a także Michał Ślizak, Kamil Strzelczyk i Jakub Marciniak uczestniczyli w finale wojewódzkim i zajęli wysokie miejsca V-VIII.
Opiekunem obu grup była p. Ewa Załęczna.
GRATULUJEMY!!!
Julia Owczarek, Laura Matuszczyk oraz Nikola Kiereś, a także Michał Ślizak, Kamil Strzelczyk i Jakub Marciniak uczestniczyli w finale wojewódzkim i zajęli wysokie miejsca V-VIII.
Opiekunem obu grup była p. Ewa Załęczna.
GRATULUJEMY!!!
VI miejsce w województwie
Kamil Mizera, Oskar Przywara, Kamil Strzelczyk, Bartłomiej Tomski, Jeremiasz Góralczyk, Norbert Stefaniak, Hubert Jakubiec, Kacper Kondracki, Jan Andrzejewski i Kewin Komar pod opieką p. Agnieszki Morawiec w bardzo trudnych warunkach pogodowych zajęli wysokie VI miejsce w Finale Wojewódzkim w biegach przełajowych.
BRAWO!!!
Kamil Mizera, Oskar Przywara, Kamil Strzelczyk, Bartłomiej Tomski, Jeremiasz Góralczyk, Norbert Stefaniak, Hubert Jakubiec, Kacper Kondracki, Jan Andrzejewski i Kewin Komar pod opieką p. Agnieszki Morawiec w bardzo trudnych warunkach pogodowych zajęli wysokie VI miejsce w Finale Wojewódzkim w biegach przełajowych.
BRAWO!!!
Piłkarze ręczni na I miejscu
Kewin Komar, Stanisław Wenus, Kacper Kondracki, Sebastian Ochocki, Norbert Stefaniak, Jeremiasz Góralczyk, Oskar Przywara, Szymon Ostrowski, Szymon Świniarski, Dawid Michalski, Igor Frątczak i Bartłomiej Matynia zajęli I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce ręcznej. Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
GRATULUJEMY!!!
Kewin Komar, Stanisław Wenus, Kacper Kondracki, Sebastian Ochocki, Norbert Stefaniak, Jeremiasz Góralczyk, Oskar Przywara, Szymon Ostrowski, Szymon Świniarski, Dawid Michalski, Igor Frątczak i Bartłomiej Matynia zajęli I miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa w piłce ręcznej. Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
GRATULUJEMY!!!
Jesteśmy dobrzy również w tenisie stołowym
Drużyna tenisistów z kl. 3aG - Norbert Stefaniak, Oskar Przywara i Kamil Mizera zajęli III miejsce, a dziewczęta z kl. 8c - Nadia Grzywacz i Amelia Pacyna zajęły IV miejsce.
Opiekunem obu drużyn była p. Agnieszka Morawiec.
GRATULUJEMY!!!
Drużyna tenisistów z kl. 3aG - Norbert Stefaniak, Oskar Przywara i Kamil Mizera zajęli III miejsce, a dziewczęta z kl. 8c - Nadia Grzywacz i Amelia Pacyna zajęły IV miejsce.
Opiekunem obu drużyn była p. Agnieszka Morawiec.
GRATULUJEMY!!!
Strzeleckie sukcesy naszych uczniów
Zawodnikom i opiekunowi p. Agnieszce Morawiec GRATULUJEMY!!!
I miejsce w zawodach strzeleckich zajęli uczniowie III klas gimnazjalnych:
Kamil Strzelczyk, Michał Ślizak, Wiktor Jaśkiewicz, Mateusz Matyjaszczyk, Jakub Marciniak, Nikola Jankowska.
Zawodnikom i opiekunowi p. Agnieszce Morawiec GRATULUJEMY!!!
I miejsce w zawodach strzeleckich zajęli uczniowie III klas gimnazjalnych:
Kamil Strzelczyk, Michał Ślizak, Wiktor Jaśkiewicz, Mateusz Matyjaszczyk, Jakub Marciniak, Nikola Jankowska.
II miejsce w zawodach międzyszkolnych w strzelectwie zajęli uczniowie: Magdalena Ślizak, Filip Ślizak, Damian Maciejewski, Sergiusz Kalwinek, Wiktoria Mielczarek.
W biegach przełajowych jesteśmy niepokonani!
Kolejny raz drużyna chłopców w składzie: Kamil Mizera, Oskar Przywara, Jan Andrzejewski, Bartłomiej Tomski, Norbert Stefaniak, Hubert Jakubiec, Jeremiasz Góralczyk, Kacper Kondracki i Kamil Strzelczyk zajęła I miejsce tym razem w Półfinale Wojewódzkim.
Zawodnikom i opiekunowi p. Agnieszce Morawiec GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.
Kolejny raz drużyna chłopców w składzie: Kamil Mizera, Oskar Przywara, Jan Andrzejewski, Bartłomiej Tomski, Norbert Stefaniak, Hubert Jakubiec, Jeremiasz Góralczyk, Kacper Kondracki i Kamil Strzelczyk zajęła I miejsce tym razem w Półfinale Wojewódzkim.
Zawodnikom i opiekunowi p. Agnieszce Morawiec GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.
I miejsce naszej drużyny piłkarskiej !
Pod opieką trenera p. Grzegorza Muskały drużyna chłopców w składzie: Kamil Cieślak, Michał Ciołkowski, Jeremiasz Góralczyk, Jakub Jakubiec, Nikodem Kilian, Kacper Kondracki, Olaf Ossowski, Oskar Przywara, Norbert Stefaniak, Bartłomiej Tomski, Stanisław Wenus
i Mateusz Wolankiewicz zajęła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej.
GRATULUJEMY!!!
Pod opieką trenera p. Grzegorza Muskały drużyna chłopców w składzie: Kamil Cieślak, Michał Ciołkowski, Jeremiasz Góralczyk, Jakub Jakubiec, Nikodem Kilian, Kacper Kondracki, Olaf Ossowski, Oskar Przywara, Norbert Stefaniak, Bartłomiej Tomski, Stanisław Wenus
i Mateusz Wolankiewicz zajęła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej.
GRATULUJEMY!!!
Kolejny raz mamy I miejsce
Drużyna chłopców w składzie: Kamil Mizera, Oskar Przywara, Jan Andrzejewski, Bartłomiej Tomski, Norbert Stefaniak, Hubert Jakubiec, Jeremiasz Góralczyk, Kacper Kondracki i Kamil Strzelczyk zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych.
Opiekunem drużyny była p. Agnieszka Morawiec.
GRATULUJEMY !!!
Drużyna chłopców w składzie: Kamil Mizera, Oskar Przywara, Jan Andrzejewski, Bartłomiej Tomski, Norbert Stefaniak, Hubert Jakubiec, Jeremiasz Góralczyk, Kacper Kondracki i Kamil Strzelczyk zajęła I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych.
Opiekunem drużyny była p. Agnieszka Morawiec.
GRATULUJEMY !!!
Mamy I miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów województwa Łódzkiego w piłce siatkowej
Skład drużyny: Aleksander Czerwiński, Igor Frątczak, Maciej Steć, Kacper Stempień, Dawid Młudzik, Szymon Ostrowski, Kacper Sadziński i Bartosz Tkaczyk.
Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
Skład drużyny: Aleksander Czerwiński, Igor Frątczak, Maciej Steć, Kacper Stempień, Dawid Młudzik, Szymon Ostrowski, Kacper Sadziński i Bartosz Tkaczyk.
Opiekunem drużyny była p. Małgorzata Augustyniak.
I miejsce chłopców w sztafetowych biegach przełajowych - GRATULUJEMY !!!
Skład drużyn:
I drużyna: Kamil Mizera, Kamil Strzelczyk, Kewin Komar, Igor Frątczak, Jan Andrzejewski, Michał Ciołkowski, Norbert Stefaniak, Kacper Kondracki.
II drużyna: Oskar Przywara, Hubert Jakubiec, Jeremiasz Góralczyk, Nikodem Kilian, Sebastian Ochocki, Mateusz Marciniak, Filip Majcherek, Jakub Marciniak.
Opiekunem chłopców była p. Agnieszka Morawiec
Skład drużyn:
I drużyna: Kamil Mizera, Kamil Strzelczyk, Kewin Komar, Igor Frątczak, Jan Andrzejewski, Michał Ciołkowski, Norbert Stefaniak, Kacper Kondracki.
II drużyna: Oskar Przywara, Hubert Jakubiec, Jeremiasz Góralczyk, Nikodem Kilian, Sebastian Ochocki, Mateusz Marciniak, Filip Majcherek, Jakub Marciniak.
Opiekunem chłopców była p. Agnieszka Morawiec
GRATULUJEMY drużynie dziewcząt zajęcia III miejsca w sztafetowych biegach przełajowych!!!
Oto skład drużyny: Sara Popek - kl. 3dG, Natalia Bednarek - kl. 7a,
Wiktoria Kauwak - kl. 3dG, Amelia Pacyna - kl. 8c, Natalia Jankowska - kl. 3cG,
Julia Stępień - kl. 7a, Julia Jończyk - kl. 3cG, Wiktoria Posmyk - kl. 8c.
Opiekunem dziewcząt była p. Ewa Załęczna
Oto skład drużyny: Sara Popek - kl. 3dG, Natalia Bednarek - kl. 7a,
Wiktoria Kauwak - kl. 3dG, Amelia Pacyna - kl. 8c, Natalia Jankowska - kl. 3cG,
Julia Stępień - kl. 7a, Julia Jończyk - kl. 3cG, Wiktoria Posmyk - kl. 8c.
Opiekunem dziewcząt była p. Ewa Załęczna
Rok szkolny 2017/2018
II miejsce w województwie w siatkówce plażowej !!!
Sukces w WOJEWÓDZTWIE !!!
Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi p. Grzegorzowi Muskale
Gratulujemy zawodnikom i opiekunowi p. Grzegorzowi Muskale
Gratulujemy dziewczętom III miejsca
w półfinałach wojewódzkich !!!
w półfinałach wojewódzkich !!!
Piłkarzom i Piłkarkom GRATULUJEMY!!!
Kolejny sukces w "plażówce"
Mistrzowie siatkówki plażowej
Hubert Klat, Szymon Ćwikliński i Wiktor Kołtunowicz zdobywają I miejsca na wszystkich szczeblach rozgrywek.
Opiekunem chłopców jest p. Marek Kwieciński.
GRATULUJEMY !!!
Hubert Klat, Szymon Ćwikliński i Wiktor Kołtunowicz zdobywają I miejsca na wszystkich szczeblach rozgrywek.
Opiekunem chłopców jest p. Marek Kwieciński.
GRATULUJEMY !!!
Dziewczęta - MISTRZYNIAMI !!!
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Dębowska, Sandra Frączek, Dominika Szwej, Angelika Opyd, Julia Jabłońska, Paula Matuszewska, Nikola Kiereś i Julita Gierlak pod wodzą p. Grzegorza Muskały zdobyły
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.
BRAWO!!! GRATULUJEMY!!!
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Dębowska, Sandra Frączek, Dominika Szwej, Angelika Opyd, Julia Jabłońska, Paula Matuszewska, Nikola Kiereś i Julita Gierlak pod wodzą p. Grzegorza Muskały zdobyły
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej dziewcząt.
BRAWO!!! GRATULUJEMY!!!
Piłkarze najlepsi !
Sukcesy lekkoatletyczne
Sukcesy pływackie w Igrzyskach Dzieci
Podobnie, jak starsi koledzy również młodsi uczniowie odnoszą sukcesy w pływaniu.
Drużyna dziewcząt w składzie: Anna Białecka, Martyna Kluska, Lena Lasoń, Malwina Lasoń, Julia Krajewska, Jagoda Rogalińska, Magdalena Ślizak, Blanka Adamska i Maja Połubińska zajęły III miejsce
w Pływaniu Dziewcząt.
Chłopcy w składzie: Patryk Dobrakowski, Mateusz Kaczmarek, Łukasz Strzelczyk, Mateusz Podawczyk, Jakub Kiełbus, Marcel Sajewicz,
Filip Ślizak i Jakub Kłucjasz zajęli II miejsce w Pływaniu Chłopców.
WSZYSTKIM GRATULUJEMY !!!
Podobnie, jak starsi koledzy również młodsi uczniowie odnoszą sukcesy w pływaniu.
Drużyna dziewcząt w składzie: Anna Białecka, Martyna Kluska, Lena Lasoń, Malwina Lasoń, Julia Krajewska, Jagoda Rogalińska, Magdalena Ślizak, Blanka Adamska i Maja Połubińska zajęły III miejsce
w Pływaniu Dziewcząt.
Chłopcy w składzie: Patryk Dobrakowski, Mateusz Kaczmarek, Łukasz Strzelczyk, Mateusz Podawczyk, Jakub Kiełbus, Marcel Sajewicz,
Filip Ślizak i Jakub Kłucjasz zajęli II miejsce w Pływaniu Chłopców.
WSZYSTKIM GRATULUJEMY !!!
III miejsce w województwie
W Finale Wojewódzkim Piłki Siatkowej Chłopców drużyna w składzie:Wiktor Kołtunowicz, Szymon Ćwikliński, Bartosz Holka, Hubert Klat, Jakub Gagracz, Wiktor Turowicz, Marcel Rogulski, Szymon Ostrowski, Maciej Steć, Dawid Młudzik, Kacper Sadziński i Igor Frątczak zajęli III miejsce.
GRATULUJEMY !!!
W Finale Wojewódzkim Piłki Siatkowej Chłopców drużyna w składzie:Wiktor Kołtunowicz, Szymon Ćwikliński, Bartosz Holka, Hubert Klat, Jakub Gagracz, Wiktor Turowicz, Marcel Rogulski, Szymon Ostrowski, Maciej Steć, Dawid Młudzik, Kacper Sadziński i Igor Frątczak zajęli III miejsce.
GRATULUJEMY !!!
Podium dla pływaczek
Weronika Łakoma, Sandra Marek, Laura Matuszczyk, Julia Owczarek, Wiktoria Posmyk, Laura Pukacz, Olga Pytlewska, Rozalia Skrobek i Klaudia Terkiewicz
to "brązowa" drużyna pływaczek w Igrzyskach Młodzieży.
GRATULUJEMY !!!
Weronika Łakoma, Sandra Marek, Laura Matuszczyk, Julia Owczarek, Wiktoria Posmyk, Laura Pukacz, Olga Pytlewska, Rozalia Skrobek i Klaudia Terkiewicz
to "brązowa" drużyna pływaczek w Igrzyskach Młodzieży.
GRATULUJEMY !!!
Siatkarski sukces chłopców
Drużyna chłopców w składzie: Czerwiński Aleksander, Ćwikliński Szymon, Gagracz Jakub, Holka Bartosz, Klat Hubert, Kołtunowicz Wiktor, Młudzik Dawid, Ostrowski Szymon, Rogulski Marcel, Steć Maciej, Stępień Jakub,
Turowicz Wiktor i Sadziński Kacper odniosła sukces w półfinale wojewódzkim.
GRATULUJEMY i życzymy wygranej
na kolejnym szczeblu zawodów!!!
Drużyna chłopców w składzie: Czerwiński Aleksander, Ćwikliński Szymon, Gagracz Jakub, Holka Bartosz, Klat Hubert, Kołtunowicz Wiktor, Młudzik Dawid, Ostrowski Szymon, Rogulski Marcel, Steć Maciej, Stępień Jakub,
Turowicz Wiktor i Sadziński Kacper odniosła sukces w półfinale wojewódzkim.
GRATULUJEMY i życzymy wygranej
na kolejnym szczeblu zawodów!!!
CHŁOPCY najlepsi
Drużyna w składzie: Czerwiński Aleksander, Ćwikliński Szymon, Gagracz Jakub, Holka Bartosz, Klat Hubert, Kołtunowicz Wiktor, Młudzik Dawid, Ostrowski Szymon, Rogulski Marcel, Steć Maciej, Stępień Jakub i Turowicz Wiktor
zajęła I miejsce w turnieju piłki siatkowej.
GRATULUJEMY !!!
Drużyna w składzie: Czerwiński Aleksander, Ćwikliński Szymon, Gagracz Jakub, Holka Bartosz, Klat Hubert, Kołtunowicz Wiktor, Młudzik Dawid, Ostrowski Szymon, Rogulski Marcel, Steć Maciej, Stępień Jakub i Turowicz Wiktor
zajęła I miejsce w turnieju piłki siatkowej.
GRATULUJEMY !!!
III miejsce w tenisie stołowym
Amelia Kisiel wspólnie z Amelią Pacyną zajęły III miejsce
w Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego w tenisie stołowym.
Opiekunem dziewcząt była p. Ewa Troczyńska.
Amelia Kisiel wspólnie z Amelią Pacyną zajęły III miejsce
w Mistrzostwach Powiatu Bełchatowskiego w tenisie stołowym.
Opiekunem dziewcząt była p. Ewa Troczyńska.
II miejsce w półfinale wojewódzkim
Weronika Dębowska, Nikola Kiereś, Angelika Opyd, Angelika Porabik, Rozalia Skrobek, Weronika Domańska, Klaudia Terkiewicz, Oliwia Wypych, Julita Gierlak, Dominika Szwej i Sandra Frączek to drużyna, która pod opieką p. Grzegorza Muskały zajęła II miejsce w półfinale wojewódzkim
w unihokeju dziewcząt.
Weronika Dębowska, Nikola Kiereś, Angelika Opyd, Angelika Porabik, Rozalia Skrobek, Weronika Domańska, Klaudia Terkiewicz, Oliwia Wypych, Julita Gierlak, Dominika Szwej i Sandra Frączek to drużyna, która pod opieką p. Grzegorza Muskały zajęła II miejsce w półfinale wojewódzkim
w unihokeju dziewcząt.
II miejsce dziewcząt
Pod opieką p. Ewy Troczyńskiej uczennice Amelia Kisiel z kl. 6a i Amelia Pacyna z kl. 7c zajęły II w Mistrzostwach Bełchatowa w tenisie stołowym.
GRATULUJEMY !!!
Pod opieką p. Ewy Troczyńskiej uczennice Amelia Kisiel z kl. 6a i Amelia Pacyna z kl. 7c zajęły II w Mistrzostwach Bełchatowa w tenisie stołowym.
GRATULUJEMY !!!
Szachiści z II miejscem
Oliwia Karkus, Jakub Kusiak, Przemysław Magiera,
Hubert Pękosławski i Michał Ślizak zajęli II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Szachach.
Zawodnikom i opiekunowi p. Robertowi Laskowskiemu GRATULUJEMY !!!
Oliwia Karkus, Jakub Kusiak, Przemysław Magiera,
Hubert Pękosławski i Michał Ślizak zajęli II miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Szachach.
Zawodnikom i opiekunowi p. Robertowi Laskowskiemu GRATULUJEMY !!!
Kolejne I miejsce
Drużyna w składzie: Nikola Kiereś, Weronika Dębowska, Angelika Porabik, Angelika Opyd, Rozalia Skrobek, Dominika Szwej, Oliwia Wypych, Klaudia Terkiewicz, Sandra Frączek, Julita Gierlak, Weronika Domańska, pod opieką p. Małgorzaty Augustyniak zajęła I miejsce
w Mistrzostwach Bełchatowa w unihokeju dziewcząt.
GRATULUJEMY !!!
Drużyna w składzie: Nikola Kiereś, Weronika Dębowska, Angelika Porabik, Angelika Opyd, Rozalia Skrobek, Dominika Szwej, Oliwia Wypych, Klaudia Terkiewicz, Sandra Frączek, Julita Gierlak, Weronika Domańska, pod opieką p. Małgorzaty Augustyniak zajęła I miejsce
w Mistrzostwach Bełchatowa w unihokeju dziewcząt.
GRATULUJEMY !!!
Szachy - to jest to
II miejsce w powiecie: Przemysław Magiera, Jakub Marciniak, Alicja Rychlewska, Michał Ślizak
III miejsce w powiecie: Radosław Othman, Julian Śledziona, Mikołaj Śledziona, Filip Ślizak, Magdalena Ślizak, Iga Wejder
GRATULUJEMY!!!
II miejsce w powiecie: Przemysław Magiera, Jakub Marciniak, Alicja Rychlewska, Michał Ślizak
III miejsce w powiecie: Radosław Othman, Julian Śledziona, Mikołaj Śledziona, Filip Ślizak, Magdalena Ślizak, Iga Wejder
GRATULUJEMY!!!
XV BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - kolejny SUKCES
TENIS STOŁOWY!
Zawodnicy: Kewin Komar, Jakub Miarka i Norbert Stefaniak
zajęli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym. (31.10.2017r.)
Ta sama drużyna zajęła III miejsce w półfinale wojewódzkim. (7.11.2017r.)
GRATULUJEMY !!!
Zawodnicy: Kewin Komar, Jakub Miarka i Norbert Stefaniak
zajęli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym. (31.10.2017r.)
Ta sama drużyna zajęła III miejsce w półfinale wojewódzkim. (7.11.2017r.)
GRATULUJEMY !!!
III miejsce w piłce ręcznej drużyny dziewcząt ! (październik)
Skład drużyny:
Natalia Kurdek, Weronika Płomińska, Wiktoria Michałek, Aleksandra Jasińska, Angelika Opyd, Rozalia Skrobek, Amelia Pacyna, Wiktoria Posmyk, Weronika Dębowska, Paula Matuszewska, Sara Popek, Nicola Kiereś, Anna Głowacka, Sandra Frączek
GRATULUJEMY!!!
Skład drużyny:
Natalia Kurdek, Weronika Płomińska, Wiktoria Michałek, Aleksandra Jasińska, Angelika Opyd, Rozalia Skrobek, Amelia Pacyna, Wiktoria Posmyk, Weronika Dębowska, Paula Matuszewska, Sara Popek, Nicola Kiereś, Anna Głowacka, Sandra Frączek
GRATULUJEMY!!!
Rugby Tag w DWUNASTCE
(21 pażdziernika)
Gratulujemy drużynie w składzie:
Jakub Kocałek, Kacper Pater, Hubert Pękosławski, Krytian Ulman, Piotr Zatorski, Jakub Marciniak, Kamil Wojewoda, Jakub Szpiner, Jakub Gagracz, Tadeusz Pacyna, Filip Frątczak
(21 pażdziernika)
Gratulujemy drużynie w składzie:
Jakub Kocałek, Kacper Pater, Hubert Pękosławski, Krytian Ulman, Piotr Zatorski, Jakub Marciniak, Kamil Wojewoda, Jakub Szpiner, Jakub Gagracz, Tadeusz Pacyna, Filip Frątczak
Jesteśmy NAJLEPSI !
(25.10.2017r.)
Uczniowie klas drugich
Hania Barańska (kl. IIb) i Jaś Pawluczuk (kl. IIa)
wspierani przez kibiców z kl. II uczestniczyli dziś w eliminacjach powiatowych
XII Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy
o Bezpieczeństwie” zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie.
Nasza para zawodników odpowiadała na trudne pytania z przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego postępowania w różnych sytuacjach oraz w znakomitym
czasie pokonała tor przeszkód.
W przerwie zmagań konkursowych uczniowie poznawali zasady udzielania pomocy przedmedycznej, zademonstrowane przez ratownika medycznego
ze Sztabu Ratownictwa w Bełchatowie.
Hania i Jaś odnieśli ogromny sukces.
Zajęli I miejsce i wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Łodzi.
Towarzyszyć im będą najlepsi kibice konkursu, uczniowie klasy IIa i IIb.
Zawodników oraz grupę kibiców przygotowały
panie Jolanta Klimczyk i Dorota Pawłowska.
GRATULUJEMY !!!
(25.10.2017r.)
Uczniowie klas drugich
Hania Barańska (kl. IIb) i Jaś Pawluczuk (kl. IIa)
wspierani przez kibiców z kl. II uczestniczyli dziś w eliminacjach powiatowych
XII Wojewódzkiego Konkursu Sprawności Fizycznej oraz Wiedzy
o Bezpieczeństwie” zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Bełchatowie.
Nasza para zawodników odpowiadała na trudne pytania z przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego postępowania w różnych sytuacjach oraz w znakomitym
czasie pokonała tor przeszkód.
W przerwie zmagań konkursowych uczniowie poznawali zasady udzielania pomocy przedmedycznej, zademonstrowane przez ratownika medycznego
ze Sztabu Ratownictwa w Bełchatowie.
Hania i Jaś odnieśli ogromny sukces.
Zajęli I miejsce i wezmą udział w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Łodzi.
Towarzyszyć im będą najlepsi kibice konkursu, uczniowie klasy IIa i IIb.
Zawodników oraz grupę kibiców przygotowały
panie Jolanta Klimczyk i Dorota Pawłowska.
GRATULUJEMY !!!
Sukces w unihokeju !
(24.10.2017r.)
Tym razem dziewczęta odniosły sukces w unihokeju.
Drużyna w składzie: Maja Połubińska, Wiktoria Owczarek, Amelia Pacyna,
Natalia Pawełoszek, Patrycja Miller, Wiktoria Markiewicz, Julia Stępień,
Krystyna Wesołowska, Oliwia Sapela zajęła III miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa.
Dziewczętom i opiekunowi p. Iwonie Adler-Klecha
GRATULUJEMY !!!
(24.10.2017r.)
Tym razem dziewczęta odniosły sukces w unihokeju.
Drużyna w składzie: Maja Połubińska, Wiktoria Owczarek, Amelia Pacyna,
Natalia Pawełoszek, Patrycja Miller, Wiktoria Markiewicz, Julia Stępień,
Krystyna Wesołowska, Oliwia Sapela zajęła III miejsce w Mistrzostwach Bełchatowa.
Dziewczętom i opiekunowi p. Iwonie Adler-Klecha
GRATULUJEMY !!!
II miejsce w półfinale wojewódzkim
(18.10.2017r.)
Drużynie w składzie: Patryk Gąsiorek, Jeremiasz Góralczyk, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Jakub Markiewicz, Michał Matysiak, Kamil Mizera, Olaf Ossowski, Kacper Śliwiński oraz opiekunowi p. Ewie Załęcznej
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESU
W KOLEJNYM ETAPIE !!!
(18.10.2017r.)
Drużynie w składzie: Patryk Gąsiorek, Jeremiasz Góralczyk, Kewin Komar, Kacper Kondracki, Jakub Markiewicz, Michał Matysiak, Kamil Mizera, Olaf Ossowski, Kacper Śliwiński oraz opiekunowi p. Ewie Załęcznej
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SUKCESU
W KOLEJNYM ETAPIE !!!
Sukces w biegach przełajowych!
Drużynie w składzie:
Andrzejewski Jan, Cieślak Kamil,
Ciołkowski Michał, Gąsiorek Patryk,
Góralczyk Jeremiasz, Komar Kewin,
Kondracki Kacper, Markiewicz Jakub,
Matysiak Michał, Strzelczyk Kamil
oraz opiekunowi p. Ewie Załęcznej
GRATULUJEMY SUKCESU !!!
Drużynie w składzie:
Andrzejewski Jan, Cieślak Kamil,
Ciołkowski Michał, Gąsiorek Patryk,
Góralczyk Jeremiasz, Komar Kewin,
Kondracki Kacper, Markiewicz Jakub,
Matysiak Michał, Strzelczyk Kamil
oraz opiekunowi p. Ewie Załęcznej
GRATULUJEMY SUKCESU !!!